Nasza OFERTA

Dlaczego warto przystąpić do naszej sieci.

Najwyższej jakości kosmetyki

Dostęp do najwyższej jakości markowych produktów kosmetycznych Easy Waxing – delikatnego wosku produkowanego na bazie naturalnych żywic i wyciągu z rumianku, pasty cukrowej bez sztucznych dodatków oraz gamy kosmetyków przed i po depilacji. Dzięki posiadaniu własnej produkcji kosmetyków, depilacja w naszych salonach jest delikatniejsza i dokładniejsza. Klientki kochają nasz wosk i pastę cukrową:)

Szkolenia
i rozbudowany marketing

Szkolenie dla Ciebie i Twoich pracowników z zakresu depilacji oraz wykonywania usług i prowadzenia salonu Easy Waxing.

Doskonały marketing, dzięki któremu szybko pozyskasz grono wiernych klientów i zbudujesz rentowność biznesu. Gwarantujemy m.in. obecność na naszych stronach internetowych easywaxing.pl i www.easynails.pl oraz w mediach społecznościowych.

System rezerwacji online połączony z naszymi stronami internetowymi, który ułatwia i obniża koszty obsługi recepcji.

Pomoc, sprzęt oraz kosmetyki

Możliwość zakupu sprzętu kosmetycznego, produktów kosmetycznych i jednorazowych materiałów higienicznych w atrakcyjnych cenach dzięki rabatowi sieciowemu przyznanemu dla naszego salonu przez wielu producentów i dystrybutorów.

Pomoc przy wykończeniu lokalu zgodnie ze standardami naszej sieci.

Pakiet startowy – zestaw do depilacji woskiem i pastą cukrową wraz z kosmetykami.

Pomoc prawna i doradztwo przy najmie lokalu. Dzięki naszemu doświadczeniu pomagamy wynegocjować atrakcyjny czynsz i korzystne zapisy w umowie. Dodatkowym atutem jest fakt, że wynajmujący chętniej współpracują z klientami sieciowymi.

Wejście na rosnący
i bardzo perspektywiczny rynek usług kosmetycznych.