Kogo SZUKAMY

Czy mogę prowadzić salon Easy Waxing?

Nie mam doświadczenia
w kosmetyce

Tak – jeżeli pracowałeś wcześniej w innej branży, ale interesujesz się kosmetologią, masz odrobinę talentu manualnego i lubisz pracować z ludźmi, możesz otworzyć z nami swój własny salon kosmetyczny. Zanim to się stanie przeszkolimy Cię z naszej autorskiej metody depilacji woskiem i pastą cukrową. Po 1-2 miesiącach ćwiczenia techniki będziesz mogła samodzielnie obsługiwać klientki oraz prowadzić salon. Bardzo mocno stawiamy na jakość wykonywanych zabiegów, dlatego uważamy, że w krótkim czasie trudno opanować zabiegi manicure i pedicure. Dlatego też w Twoim przypadku konieczne będzie podjęcie współpracy z osobą wykonującą profesjonalnie pielęgnację dłoni i stóp.

Jestem kosmetyczką i chcę otworzyć
swój salon?

Tak – jeżeli masz już doświadczenie w kosmetyce, będzie to z pewnością Twoim atutem. Przeszkolimy Cię z naszych metod wykonywania depilacji, zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp. Bardzo dbamy o jakość usług, dlatego szacujemy, że przez co najmniej miesiąc będziesz musiała ćwiczyć w naszym salonie. W Twoim przypadku możesz prowadzić salon Easy Waxing samodzielnie, ale z pewnością szybko poszukasz osoby do współpracy, ze względu na dużą liczbę klientów:)

Prowadzę swój salon kosmetyczny i chciałabym przystąpić
do sieci?

Tak – jeżeli masz już swój własny salon kosmetyczny ale nie funkcjonuje on tak dobrze jakbyś sobie tego życzyła możesz rozważyć przystąpienie do naszej sieci. Będziesz musiała przystosować wizualnie swój obecny salon do naszych wymogów, i co najważniejsze, nauczyć się naszych metod wykonywania zabiegów lub podjąć współpracę z osobami, które będą to w stanie zrobić. Nasza sieć ma wysokie standardy wykonywania usług, dlatego być może będziesz musiała zmienić swoje stare przyzwyczajenia i wykonywać zabiegi według naszych instrukcji. Jesteśmy jednak przekonani, że ta zmiana szybko stanie się dla Ciebie opłacalna:)

Chcę otworzyć salon dla żony / partnerki?

Tak – możesz przystąpić do sieci, jeżeli chcesz otworzyć salon dla swojej żony / partnerki. Wymagamy jednak, żeby pracowała ona w salonie i obsługiwała klientów. Jeżeli tak jest, to procedura przystąpienia wygląda tak jak w punkcie 1 lub 2 w zależności od dotychczasowego doświadczenia zawodowego.

Jestem inwestorem finansowym i chcę zarabiać na salonie kosmetycznym?

Nie – uważamy, że tylko praca bezpośrednio w salonie może zagwarantować odpowiednią jakość usług świadczonych przez Ciebie i osoby z Tobą współpracujące. Salon kosmetyczny to biznes wymagający 100% zaangażowania. To świetny biznes, jeżeli samodzielnie wykonujesz zabiegi i dbasz o klientki każdego dnia. W innym przypadku kontrola jest bardzo trudna a jakość usług może nie być wystarczająca, co w konsekwencji nie zagwarantuje odpowiednich dochodów.